Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. forexninja
14. hadjito
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. dominos
9. rosiela
10. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. dominos
9. rosiela
10. deathmetalverses
Постинг
27.04.2008 08:57 -
Много нaстроение през празничните дни!
Автор: furiika
Категория: Забавление
Прочетен: 3320 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 27.04.2008 09:43
Прочетен: 3320 Коментари: 4 Гласове:
0
Последна промяна: 27.04.2008 09:43
*
*
*
Две дами с "не особено висок морал" вървят по улицата и забелязват на тротоара някакъв мъж. Едната казва на другата:
- Скъпичка, тоя, ако знаеш к"ви кинти бута за секс, нямам думи....
Другата отговаря:
- Е-е-е, супер, муцко, "начи тая вечер съм с него!.
- Да, ама има една малка уловка - продължава първата.
- Каква?
- Обича да бие!
Втората отвръща:
- Е, к"во толкоз, щом дава пачка, ще го изтърпя тоя бой, не може да е толкова страшно. А колко бие?
- Амииии.... докато му върнеш парите!
Едно много красиво момиче има рожден ден.Идват при нея приятели, подаряват и скъпи подаръци.
Тя пита гаджето си:
- Миличък, а ти какво ще ми подариш?
- Знаеш ли мила, аз просто ще те изчукам.
- А ако не поискам? - отвратена от наглостта казва хубавицата.
- Е... Значи ще останеш без подарък!
Двама електротехници висят на един стълб и поправят нещо. По едно време минава една баба. Единият и подвиква :
- Бабе, ще ми подадеш ли онзи кабел там?
Подала му бабата кабела, отминала, а другият техник се ухилва:
- Казах ли ти бе говедо! Казах ли ти, че това не е фазата?
Едно малко сперматозоидче пита по-големият си брат:
- Бате, като видя яйцеклетката как ще я позная?
А брат му отговаря:
- Слушай ме сега, когато дойде време започваш да вървиш много бързо нагоре. Нагоре, нагоре и като видиш една малка черна точица - това е яйцеклетката приближаваш се и я оплождаш.
Минало известно време и дошъл мигът в който малкото сперматозоидче трябвало да поеме по дългият път. Тръгва сперматозоидчето върви, върви, върви и най-накрая в далечината съзрява една малка черна точица. Отива при нея и я пита:
- Извинявай ти ли си яйцеклетката?
А черната точка отговаря:
- Не, аз съм кариес.
Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва:
- Една голяма водка.
Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад.
На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва:
- Един голям коняк!
- Но, Вие пиете водка, възкликва бармана.
- Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!
Някакъв мъж влиза в бакалия и казва на продавачката:
- Добър ден, имате ли горчица?
- Да, имаме.
- Ами, тогава си намажете устата и ще ви направя хот-дог!
Как се приспива жена на 8, 18, 28, 38, 48 и 58 години?
На 8 - Лягай, ще ти разкажа приказка.
На 18 - Лягай, ще бъде приказка.
На 28 - Лягай, ти си приказка.
На 38 - Лягай, без много приказки.
На 48 - Лягай, че не е за приказване.
На 58 - Лягай, ще си разказваме приказки
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !
*
*
Две дами с "не особено висок морал" вървят по улицата и забелязват на тротоара някакъв мъж. Едната казва на другата:
- Скъпичка, тоя, ако знаеш к"ви кинти бута за секс, нямам думи....
Другата отговаря:
- Е-е-е, супер, муцко, "начи тая вечер съм с него!.
- Да, ама има една малка уловка - продължава първата.
- Каква?
- Обича да бие!
Втората отвръща:
- Е, к"во толкоз, щом дава пачка, ще го изтърпя тоя бой, не може да е толкова страшно. А колко бие?
- Амииии.... докато му върнеш парите!
Едно много красиво момиче има рожден ден.Идват при нея приятели, подаряват и скъпи подаръци.
Тя пита гаджето си:
- Миличък, а ти какво ще ми подариш?
- Знаеш ли мила, аз просто ще те изчукам.
- А ако не поискам? - отвратена от наглостта казва хубавицата.
- Е... Значи ще останеш без подарък!
Двама електротехници висят на един стълб и поправят нещо. По едно време минава една баба. Единият и подвиква :
- Бабе, ще ми подадеш ли онзи кабел там?
Подала му бабата кабела, отминала, а другият техник се ухилва:
- Казах ли ти бе говедо! Казах ли ти, че това не е фазата?
Едно малко сперматозоидче пита по-големият си брат:
- Бате, като видя яйцеклетката как ще я позная?
А брат му отговаря:
- Слушай ме сега, когато дойде време започваш да вървиш много бързо нагоре. Нагоре, нагоре и като видиш една малка черна точица - това е яйцеклетката приближаваш се и я оплождаш.
Минало известно време и дошъл мигът в който малкото сперматозоидче трябвало да поеме по дългият път. Тръгва сперматозоидчето върви, върви, върви и най-накрая в далечината съзрява една малка черна точица. Отива при нея и я пита:
- Извинявай ти ли си яйцеклетката?
А черната точка отговаря:
- Не, аз съм кариес.
Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва:
- Една голяма водка.
Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад.
На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва:
- Един голям коняк!
- Но, Вие пиете водка, възкликва бармана.
- Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!
Някакъв мъж влиза в бакалия и казва на продавачката:
- Добър ден, имате ли горчица?
- Да, имаме.
- Ами, тогава си намажете устата и ще ви направя хот-дог!
Как се приспива жена на 8, 18, 28, 38, 48 и 58 години?
На 8 - Лягай, ще ти разкажа приказка.
На 18 - Лягай, ще бъде приказка.
На 28 - Лягай, ти си приказка.
На 38 - Лягай, без много приказки.
На 48 - Лягай, че не е за приказване.
На 58 - Лягай, ще си разказваме приказки
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !
Много търсят информация в интернет и про...
Малина и Галена - Много Сладко
Фрапе - рецепта за напитката на лятото –...
Малина и Галена - Много Сладко
Фрапе - рецепта за напитката на лятото –...
Весели и усмихнати празници и на теб!
Пожелавам ти никога да не спираш да радваш хората и да им показваш забавната страна на живота. В мое лице имаш верен читател и приятел!
цитирайПожелавам ти никога да не спираш да радваш хората и да им показваш забавната страна на живота. В мое лице имаш верен читател и приятел!
за милите думи!Знай, че и ти в мое лице имаш верен приятел!Поздрави!
:)))
цитирай:)))
И все така... с усмивка и бъзик напред!
:)))
цитирай:)))
благодаря ти, мила приятелко!
Прегръдки!
:))
цитирайПрегръдки!
:))
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 102095